o szyciu i innych rzeczach zajmujących mój "międzyczas"… :)
poniedziałek Luty 26th 2018

Maszyna do szycia.

Nareszcie nadszedł ten moment…

Wyjęłam wreszcie moją nową maszynę :)

Jest śliczna i myślę, że uszyje mi wszystko!

Nawet została szybko przyozdobiona i oznaczona!

A już jutro dokopię się do materiałów! Strasznie się za szyciem stęskniłam i już nie mogę się doczekać żeby uszyć to wszystko co mi ostatnio chodzi po głowie.

A na początek będzie to:

Pozdrawiam!

IMG_2877

Komentarze czytelników

8 komentarzy do “Maszyna do szycia.”

 1. ~Magda pisze:

  Dawno Cię nie było, ale teraz to nadrobisz, znaczy naszyjesz :D czekam z niecierpliwością! pozdrawiam!

 2. ~Iwona pisze:

  Czekam, czekam :-) Gdzie Ty tego privilega kupiłaś? To przecież starsza maszyna? Ja mam privilega – kupiony jakieś dwanaście lat temu.

  • noaga pisze:

   Mama mi go wyszukała na giełdzie samochodowej :) (od pana, który naprawia maszyny i to za jakieś grosze!)

 3. ~BuryWilk pisze:

  Nie wiedziałem, że istnieją takie malutkie walizkowe maszyny :) To jak laptop wśród komputerów stacjonarnych :) A ten ludzik ozdobny mi się kojarzy z klockami lego :) W każdym razie życzę Ci, by maszyna posłużyła wiele lat i wychodziły na niej różne cudeńka :)

 4. ~violeta pisze:

  A ja też mam nowiuśką maszynę :D I jest super, lalalala! :D Wiem co czujesz, że się tak cieszysz :) Tyle co się namęczyłam, żeby wybrać najlepszą do moich potrzeb. A potem najlepszą w swojej klasie. I jeszcze solidną, żeby nie padła zaraz. O zgrozo, dla początkującej to cięzką sprawa. Ale po przeszukaniu internetu i wskazówkach koleżanki zdecydowałam się na Łucznika, o takiego: http://www.galerialucznik.pl/pl/p/ZOFIA-II-2015-Nowosc-Wysylka-Gratis/1330 :) Nie dość, że ładny to ma chyba wszystko co zaawansowane w szyciu babeczki wymieniają, że maszyna powinna mieć. Wydaje mi się, że posłuży mi dłuuugie lata. A programów szycia ma 35 :) I cena dobra. Nic tylko brać, ja jestem meeeega zadowolona :)

Komentuj